MENÜ
İzmir
Son Kale İzmir
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Özdağ'dan Erdoğan'a yanıt: Enişten mi söyledi?
Güncel
20 Mayıs 2022 Cuma 10:14

Özdağ'dan Erdoğan'a yanıt: Enişten mi söyledi?

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın grup toplantısındaki sözlerine yanıt verdi. Özdağ, Erdoğan'a sert sözlerle yüklendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, grup toplantısında Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'ı hedef alarak, "Son günlerde yaşanan Suriyeli sığınmacı tartışması kirli planın bir parçası. İrapta mahalli olmayan istihbaratçı artığı siyasetçilerin bu konudaki çırpınışlarının sebebini anlıyoruz. Onların mesleği, vazifesi, görev emri bu" demişti. 
Erdoğan’ın ‘İstihbaratçı artığı' sözlerine yanıt veren Ümit Özdağ şöyle dedi:

"DEVLETİN ARŞİVİNİ FETÖ'CÜ YARGIÇLARA TESLİM ETTİĞİNİ BİLİYORUM"
"Enişten mi söyledi? Eniştenden mi duydun? Ben istihbaratçı değilim. Ancak senin devlet yönettiğini zannedip, FETÖ'cü istihbaratçı artıklarıyla, Tuncay Güney ile Ergenekon davasını oluşturduğunu, Şemdin Sakık gibi bir asker katiliyle Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un tutuklandığını, devletin harem-i ismeti olan özel kuvvetler komutanlığının arşivini FETÖ'cü yargıçlara teslim ettiğini biliyorum."

"ERBAKAN HOCANIN İDDİALARINA BİR CEVAP VER KENDİNLE İLGİLİ"
"Sayın Erdoğan, 20 seneden bu yana Türk devletinin bütün bilgileri, dosyaları, dinlemeleri senin elinde. Benimle ilgili olanlar da…Hadi al onları gel, televizyonda tartışalım. Ama biz televizyonda tartışmadan önce, rahmetli Erbakan hocanın hala kayıtlarda duran iddialarına bir cevap ver kendinle ilgili."

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2023 Son Kale İzmir