MENÜ
İzmir 19°
Son Kale İzmir
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Nagehan Alçı'dan boşanma açıklaması!
Magazin
26 Temmuz 2023 Çarşamba 11:30

Nagehan Alçı'dan boşanma açıklaması!

2010 yılında başlayan evlilikleri 4 yıl önce fiilen sona eren çift boşanma arifesinde. Nagehan Alçı, konuyla ilgili yaptığı ilk paylaşımında " O benim her zaman yüreğine ve aklına güvendiğim dostum ve fikirdaşım olacak" notunu düştü.

Gazeteci Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın boşanma süreci gündemde konuşulan olaylar arasında. 2010 yılında hayatlarını birleştiren giren çiftin, evliliklerinden ikiz kız çocukları dünyaya geldi. Ancak çift hakkında sık sık boşanma iddiaları ortaya atıldı.

İddiaların gerçeği yansıttığı ortaya çıkarken, Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşanma sürecine girdi…

4 yıldır ayrı yaşıyorlar
İstanbul Aile Mahkemesi’ne açılan davanın dilekçesine göre, çiftin 4 yıldır ayrı yaşadığı ve evliliğin fiilen sona erdiği belirtildi. Davacı konumunda olan Nagehan Alçı, Kütahyalı’nın kusurlu davranışları sonucunda boşanma kararı aldığını vurguladı.

Aynı zamanda konuya dair çok konuşulan ayrıntılar arasında, tazminat ve nafaka detayı da var. Nagehan Alçı’nın, psikolojik ve ekonomik şiddet gördüğünü öne sürdüğü, 40 milyon TL tazminat, çocuklarının velayeti ve aylık 60 bin TL nafaka istediği konuşuluyor.

Nagehan Alçı, tüm bu detayların medyada konuşulması sonrasında Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu.

"Her zaman yüreğine ve aklına güvendiğim dostum olacak"

Alçı, şu ifadeleri kullandı;

"Rasim’le uzlaşıp, anlaşarak evliliğimizi bitirme kararı aldık. O benim her zaman yüreğine ve aklına güvendiğim dostum ve fikirdaşım olacak. İlişkimiz hep baki kalacak. Çocuklarımız için medyadaki meslektaşlarımdan sürece saygılı olmalarını rica ediyorum..

Boşanma sürecimizle ilgili mahkemeden yayın yasağı çıkmıştır. 10 yaşındaki çocuklarımızın sağlığını da ilgilendiren bu hassas konuda yalan yanlış, bölük pörçük haberler yaparak yayın yasağını ihlal edenlerin gereken cezayı alması için avukatlarımız suç duyurusunda bulunacaktır.."

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Son Kale İzmir