MENÜ
İzmir 27°
Son Kale İzmir
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Bahçeşehir Koleji Yüksekova Kampüsü için imzalar atıldı!
Güncel
14 Mayıs 2022 Cumartesi 11:08

Bahçeşehir Koleji Yüksekova Kampüsü için imzalar atıldı!

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı (BUEK) Enver Yücel’in uzun yıllar hayalini kurduğu, konumu nedeniyle stratejik öneme sahip Hakkari’nin Yüksekova İlçesinde sahibi olduğu Bahçeşehir Koleji, 2023-2024 eğitim öğretim yılında kapılarını öğrencilere açıyor. 6 bin metrekare alana kurulacak kampüste, ana, ilk, orta ve lise kademeleri olacak. 

Avrupa’nın eğitimde lider kurumlarından Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının Başkanı (BUEK) Enver Yücel, beraberinde, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi (SODİMER) Başkanı Levent Eraslan ile birlikte zaman zaman terör olaylarıyla gündeme gelen, İran-Irak sınırındaki Hakkari’nin Yüksekova İlçesine gitmiş, ziyaretlerinin ardından ilçeye Bahçeşehir Koleji kurulması kararlaştırılmıştı.

İMZALAR ATILDI
Başta Yüksekova olmak üzere Türkiye’de ses getiren kararın ardından, iş adamı Necip Baskın ile Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ arasında Bahçeşehir Kolejinin Yüksekova Kampüsünün 2023-2024 eğitim öğretim yılında açılması için karşılıklı imzalar atıldı. Yüksekova’da 6 bin metrekare alana kurulacak kampüste, ana, ilk, orta ve lise kademelerinin bulunacağı bildirildi. 

HAYALİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
Şu an 65 ilde 143 kampüsle hizmet verdiklerini söyleyen Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, “Kurucumuz Enver Yücel’in hayalini gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Eğitim adına Yüksekova’da yerel ortağımızla, çok güzel, verimli hizmetlerde bulunacağız. Ülkemizin her toprağında, batıdan doğuya, kuzeyden güneye eğitim adına ülkemize hizmet ediyoruz. Yüksekova’daki çocuklarımızın gelişimlerine katkıda bulunmak bizleri hem gururlandırıyor hem de heyecanlandırıyor” dedi.
 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Son Kale İzmir