MENÜ
İzmir 39°
Son Kale İzmir
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Menemen'de şok iddia! Meclis üyesine şişeli saldırı...
Yerel Yönetimler
4 Temmuz 2022 Pazartesi 10:39

Menemen'de şok iddia! Meclis üyesine şişeli saldırı...

Menemen Belediye Başkanvekili Aydın Pehlivan, Menemen ve İzmir Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Hasan Ünal'a Menemen CHP ilçe yöneticisi Erdal Güneş tarafından cam şişe ile saldırıldığını iddia etti. Pehlivan, "Arkadan başına vurarak yaralamış ve hayatına kastetmiştir. Menemen CHP İlçe Örgütü’nün bu kişi ile ilgili gerekeni yapacağına inanıyorum" dedi.

SONKALEİZMİR-Sosyal medya hesabından açıklama yapan Menemen Belediye Başkanvekili Aydın Pehlivan, meclis üyesi Hasan Ünal'a cam şişe ile saldırıldığını söyledi. Pehlivan şu açıklamayı yaptı:

"Menemen ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Ünal’a, Menemen CHP ilçe yöneticisi Erdal Güneş cam şişeyle, arkadan başına vurarak yaralamış ve hayatına kastetmiştir. Menemen CHP İlçe Örgütü’nün bu kişi ile ilgili gerekeni yapacağına inanıyor, Menemen Belediye Meclis Başkanlığı sorumluluğum gereği konunun takipçisi olacağımın bilinmesini istiyorum. Bu vesile ile Belediye Meclis Üyemiz Hasan Ünal’a, maruz kaldığı bu tatsız ve talihsiz olaydan dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Son Kale İzmir