MENÜ
İzmir 44°
Son Kale İzmir
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
İzmir'de masal gibi düğün... Cansu, Kuzu'suna kavuştu!
Magazin
16 Eylül 2023 Cumartesi 17:10

İzmir'de masal gibi düğün... Cansu, Kuzu'suna kavuştu!

Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı mezunu müzisyen ve müzik öğretmeni Cansu Kırca ile İzmir'in genç ve başarılı avukatlarından Anılcan Kuzu dünya evine girdi. Foça Bueno Beach Club’daki törende çiftin nikahını Berna Hartaç kıydı. 600'e yakın davetli masal gibi düğünde bir araya gelip doyasıya eğlendi.

SONKALEİZMİR-İzmirli genç avukat Anılcan Kuzu yaşamını müzisyen Cansu Kırca ile birleştirdi. Yaz aylarının eğlenceli mekanlarından ve hafta sonu partileriyle tatilcilerin buluşma noktası haline gelen Foça Bueno Beach Club’da yapılan masal gibi düğünde eski dostlar bir araya geldi. İş, cemiyet ve sanat hayatından 600'e yakın seçkin davetlinin katıldığı düğünde, davetliler arasında Ankara, İstanbul, Paris ve Londra'dan misafirler vardı.Damadın nikah şahitliğini, Avukat Ahmet Okyay, iş insanı M.Kaan Yıldırım ve Psikiyatrist Göksel Bayam yaparken, gelin Cansu'nun ise İngiltere'den arkadaşı Esra Kılıçdere iş insanları Mustafa Çıplak ve Jale Hekimoğlu yaptı. Nikahı ise Berna Hartaç kıydı. 

(Berna Hartaç-Erhan Hartaç)

Düğüne katılanlar, İzmir Big Band Orkestrası'nın yarattığı ahenkle geç saatlere kadar eğlendi. Eğlence, gece yarısından sonra düzenlenen “after party” ile uzun süre devam etti.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Son Kale İzmir