MENÜ
İzmir 45°
Son Kale İzmir
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
BBŞT’nin kursiyer oyunları festival havası yaşatıyor!
Kültür-Sanat
4 Haziran 2024 Salı 12:56

BBŞT’nin kursiyer oyunları festival havası yaşatıyor!

Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (BBŞT) kursiyerlerinin sahnelediği oyunlar Bornovalılara tiyatro festivali havası yaşatıyor. Nazım Hikmet’in yazdığı, Azat Serhat Koca’nın yönettiği “İnsan Manzaralarından Memleketim” oyunuyla göz dolduran gençlik kursiyer grubu ayakta alkışlanırken, çocuk, yetişkin ve personel gruplarının oyunları Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelenmeye devam ediyor.

Her sezon sonunda kursiyer gruplarının oyunlarıyla Bornovalı sanatseverlerin karşısına çıkan BBŞT, bu yıl da büyük ilgiyle takip ediliyor. Kursiyerler, bir yıllık emeklerini, birbirinden güzel oyunlar aracılığıyla sergileme imkanı bulurken, Mayıs ve Haziran aylarına yayılan program tiyatroseverleri de buluşturuyor.

Devam edenler

Yetişkin kursiyer oyunu “Maymun Davası” 11-12-13-14 Haziran günlerinde saat 20.30’da, çocuk kursiyer oyunu Sakarca 8-9 Haziran saat 11.00-13.00 saatlerinde, yetişkin kursiyer oyunu “Macbeth” 7-8 Haziran saat 20.30’da, “İnsan Manzaralarından Memleketim” oyunu ise 3 Haziran’daki ilk gösteriminin ardından, 4-5-6-10-11-12-13 Haziran tarihlerinde saat 19.00’da Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelenecek.

 
 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Son Kale İzmir